10.03.2017 VI urodziny Cateringu Kalinka
30 kwietnia  Mega impreza Oficjalne otwarcie stodoły weselnej połączone z VI urodzinami Cateringu Kalinka Gwiazda wieczoru-Cała Góra Barwinków
25.11.2016 Sylwester Hala OSIR
Zapraszamy serdecznie na Prawdopodobnie Najlepszego Sylwestra w Suwałkach. Szczegóły w galerii
15.06.2016 Namiot cateringowy!
Namiot cateringowy Restauracji Kalinka to klasa i marka sama w sobie. Zobaczcie Państwo sami. W zakładce Galeria nowe zdjęcia naszego obiektu. Niezmiennie zachęcamy...
Archiwum newsów

Nasze sale

REZERWACJE SAL
tel. 513 845 116 lub 668 845 798   

 

          Restauracja „Kalinka” zaprasza do korzystania ze swoich sal bankietowych. Dysponujemy kilkoma obiektami w całym regionie.

          Do dyspozycji Naszych Klientów są sale: na 200 osób w Rutce Tartak, 400 w Sejnach, 150 w okolicach Augustowa (m. Nowiny Bargłowskie), 120 w Wiżajnach, dwie na 50 osób każda w Suwałkach – przy ulicy Andersa i Chopina, sale przy ulicy Staszica w Suwałkach na 70 i 110 osób, a także sale w Szurpiłach, Żytkiejmach, Dubeninkach i Raczkach. Poza tym całkowita NOWOŚĆ w regionie - namiot na 350 osób, który można ustawić w dowolnie wybranym  miejscu.

          SALA W RUTCE TARTAK - więcej zdjęć w Galerii

           Tę salę polecamy szczególnej uwadze Naszych Klientów. To duży, aż 200-osobowy obiekt w Rutce Tartak z przestrzennym miejscem do tańca. Klimat miejsca tworzy wyraziste oświetlenie z nowoczesnymi akcentami i wystrój, który przypadnie do gustu najbardziej wymagającym.
 

           NAMIOT - mieści 350 osób - możliwość ustawienia w dowolnie wybranym miejscu. Wystarczy kliknąć na zdjęcie poniżej, a obejrzą Państwo film - prezentację naszego NAMIOTU.
 

          Proponujemy ustawienie namiotu w dowolnie wybranym miejscu, na dowolną imprezę. Jesteśmy od tego aby spełnić Państwa marzenia.

          SALA W SUWAŁKACH, przy ul. Andersa - więcej zdjęć w Galerii

      Sala w Suwałkach, przy ul. Andersa to mogące pomieścić do 50 osób - wnętrze, wyjątkowo gustownie zaprojektowane. Wyróżnia je klasyczny styl, elegancja i funkcjonalność.

          SALA W SUWAŁKACH, przy ul. Staszica - więcej zdjęć w Galerii

         W obiekcie przy ul. Staszica 3 w Suwałkach mieszczą się dwie sale. Jedna na 70, druga na 110 osób.     

          SALE CZAJKA - EŁK, ul. Magazynowa 6 - więcej zdjęć w Galerii

          Sale Bankietowe Czajka oferują organizację imprez okolicznościowych oraz szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych do 120 osób. Sale mieszczą się w klimatycznym budynku z lat 20-tych ubiegłego stulecia. Obiekt położony jest w centrum Ełku, na ogrodzonej posesji z parkingiem. Główna sala bankietowa to pomieszczenie z pięknie zachowanymi i wyeksponowanymi ceglanymi sklepieniami, które same w sobie są niezwykłą ozdobą, tym samym ograniczają ilość dekoracji do minimum.

          SALA - okolice AUGUSTOWA - więcej zdjęć w Galerii

          Sala w m. Nowiny Bargłowskie, w okolicach Augustowa, nadaje się na przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe, szkolenia i konferencje. Obiekt jest położony w malowniczym, cichym miejscu wypełnionym zielenią. Może pomieścić 150 osób. 

SALA W SEJNACH - więcej zdjęć w Galerii

        Sala w Sejnach, to wyjątkowy i bardzo duży obiekt. Mogą się tu odbywać pzyjęcia nawet na 400 osób.

          SALA W WIŻAJNACH - więcej zdjęć w Galerii

         Sala w Wiżajnach to ciepłe wnętrze, którego ściany wyłożone są drewnem. Dodatkowo, wyjątkowy klimat pomieszczenia tworzy kominek. Sala może pomieścić 120 osób.

          SALA W SZURPIŁACH (mieści 100 osób) - więcej zdjęć w Galerii:

          SALA W ŻYTKIEJMACH:

          SALA W DUBENINKACH:

          SALA W RACZKACH:

         W naszych salach organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, imieniny, urodziny, chrzciny, osiemnastki i inne.