15.02.2024 Oferta Wielkanocna 2024
14.11.2023 Bal Sylwestrowy 2023/2024 - nie może Cię zabraknąć
03.11.2023 Oferta Świąteczna 2023
Archiwum newsów
Sklep

Doświadczenie

Firma Catering Kalinka swoja działalnośc cateringową prowadzi na terenie Suwalczyzny i nie tylko. Dzieki wieloletniej pracy, udało sie stworzyć nam zespół doskonałych kucharzy jak i kelnerów.

Atutem naszej firmy jest bogate doświadczenie zdobyte podczas organizacji imprez w różnych miejscach Polski i nie tylko.

 

Do sukcesów firmy Catering Kalinka należą:

  • Wigilia ,,Tradycyjne smaki na polskim stole" w siedzibie Stałego Przedstawicielstwa RP przy Unii Europejskiej w Brukseli. Wszystko udało się znakomicie, mimo bardzo wyśrubowanych standardów, w końcu to stolica Europy. 

                  

  • Wigilia dla pół tysiąca osób w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie

  • Organizacja prezentacji i degustacji polskich produktów spożywczych ze znakiem Poznaj Dobrą Żywność na targach Grunde Woche w Berlinie.

  • Targi u naszych południowych sąsiadów. Tym razem byliśmy oficjalnym reprezentantem naszego Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na Targach Ziemia Żywicielka 2014 w Czeskich Budziejowicach. Odwiedzający targi mogli skosztować przygotowanych przez nas potraw i obejrzeć pokazy kulinarne w wykonaniu naszej ekipy. Wszystko udało się znakomicie, a serwowaliśmy tradycyjną polską kuchnię m.in.: krupnik, żurek, flaki, barszcz czerwony, pieczoną karkówkę, golonkę i bigos.

            ​

  •  „Polsko chutná” czyli polskie smaki na targach spożywczych SALIMA 2014
    w czeskim Brnie w wykonaniu Catering Kalinka podbiły podniebienia i serca organizatorów, a przede wszystkim odwiedzających imprezę. Przez trzy dni trwania targów goście imprezy mogli zobaczyć pokazy kulinarne w wykonaniu naszych kucharzy i spróbować efektów ich pracy. Serwowaliśmy m.in.: żurek, kartacze, kwaśnicę na żebrze, kiszkę ziemniaczaną, krupnik i bigos.

            

  • Bal Sylwestrowy 2018 na Hali OSiR w Suwałkach

 

                   

  • Gala Prezydenta Miasta Włócznia Jaćwingów 2018

 

           

            

Świadczenie usług cateringowych polega również na organizacji mniejszych aczkolwiek nie mniej ważnych imprez. Dlatego, każdego roku organizujemy dziesiątki przyjęć rodzinnych i okazjonalnych zapewniając naszym klientom kompleksowej i wysokiej jakości obsługi. W ważnych momentach potrafimy sprawić, aby nasi klienci czuli się pewni i byli zadowoleni z wyboru cateringu.