15.02.2024 Oferta Wielkanocna 2024
14.11.2023 Bal Sylwestrowy 2023/2024 - nie może Cię zabraknąć
03.11.2023 Oferta Świąteczna 2023
Archiwum newsów
Sklep

Namiot Cateringowy

Namiot cateringowy Kalinka to klasa i marka sama w sobie. Niezmiennie zachęcamy Państwa do organizowania imprez okolicznościowych w naszym namiocie. Jego wyjątkowy i prestiżowy wygląd, a zarazem funkcjonalność sprawią, że każda Państwa impreza będzie niepowtarzalna, a Goście zachwyceni.

  Marzycie Państwo o weselu w plenerze? Namiot cateringowy Kalinka to obiekt, w którym można zorganizować przyjęcia na 350 osób. Nasz namiot to spełnienie Państwa marzeń o przyjęciu z wielkim smakiem i klasą w najbardziej niespotykanym miejscu. Zapraszamy do oglądania filmu z organizacji jednej z takich imprez. WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA LINK PONIŻEJ.

https://www.youtube.com/watch?v=2YfbTfg7BlE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR...

Wesele w namiocie cateringowym mozemy zorganizować w dowolnie wybranym miejscu przez państwa jak równiez w miejscu proponowanym przez nas. Poniżej przedstawiamy miejsca godne polecenia.

Miejscowość Wigry

 

 

Miejscowość Szelment

 

 

Miejscowość Wiżajny

 

Miejscowość Czerwony Folwark

  

   Wszystko co powinniście Państwo wiedzieć o naszym namiocie cateringowym.
 

           Catering Kalinka posiada w swojej ofercie wynajem namiotu cateringowego, mogącego pomieścić 350 osób. To daje nam możliwość zrealizowania najbardziej wymagających pomysłów naszych Klientów. Wesele, chrzciny, imieniny czy inne uroczystości w plenerze… Na łące, nad jeziorem, gdzie tylko Państwo zapragniecie. Możliwości są nieograniczone.

INFORMACJE TECHNICZNE:
Wymiary namiotu: 15/30 m, szerokość stała - 15 m; istnieje możliwość zmniejszenia powierzchni obiektu o każde kolejne 5 m. Posiadamy także dostawkę, która może być wykorzystywana jako oddzielny namiot o wymiarach 10/6 m.
Podłoga: drewniana typu parkiet, lakierowana
Dekoracja: biały, marszczony materiał podwieszony na całej powierzchni namiotu tzw. Gala
Kolor namiotu: biały

USTAWIENIE:
Nasza firma zapewnia kompleksową usługę montażu i demontażu namiotu.

WARUNKI ATMOSFERYCZNE: Kiedy zorganizować wesele w namiocie?
Uroczystości w namiocie najlepiej organizować latem, ale nie jest to jedyna możliwość. Nasza oferta pozwala Państwu także na zaplanowanie imprez w sezonie wiosennym lub jesiennym. Wszystko dzięki temu, że nasz obiekt jest stabilny, odporny na deszcz i wiatr, oparty na profesjonalnej konstrukcji i drewnianej podłodze. Pogoda nie ma żadnego znaczenia w przypadku imprezy w naszym namiocie. Na wypadek wysokich bądź niskich temperatur montujemy w środku klimatyzatory z opcją grzania lub chłodzenia. Dodatkowo namiot jest pokryty materiałem, który odbija światło słoneczne, co zapobiega powstawaniu efektu szklarni w środku. Jedna ze ścian namiotu, na Państwa życzenie, może zostać wymieniona na przezroczystą, jeśli np. będziecie chcieli pochwalić się Gościom widokami i terenem wokół namiotu.

PRĄD:
Mamy na wyposażeniu agregaty prądotwórcze.

TOALETY:
Zapewniamy toalety mobilne

WYPOSAŻENIE:
Posiadamy w swojej ofercie stoły okrągłe lub prostokątne, krzesła, obrusy i pokrowce, wszelkie dodatki. W namiocie możemy ustawić scenę dla zespołu muzycznego.

CATERING:
Namiot można zamówić z opcją cateringu lub bez.
 

DEKORACJE 

Propozycja dekoracji osób współpracującymi z nami:

Kącik Państwa Młodych

 

 

 

 

Stół Państwa Młodych

 

 

 

Nakrycie stołów

 

  

Namiot w całej okazałości